KONST / Litografier / Färglitografi 15728026
nr 1572 8026
Färglitografi
Andreas Eriksson. Signerad, 2010. Färglitografi. Bladets mått: 46x34cm, oramat löst blad
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.900 kr
måndag 23 oktober 2023
kl 18:24:35
1.000 kr
1.100 kr
1.200 kr
1.300 kr
1.400 kr
1.800 kr